Zapewniamy klimatyzację w pomieszczeniach każdego rodzaju: mieszkaniach, biurach, zakładach produkcyjnych, dyskotekach itp.

Do chłodzenia i nawilżania wielkogabarytowych obiektów przemysłowych szczególnie polecamy tzw. klimatyzatyzację adiabatyczną HITEXA. Jest to nowoczesna technologia pozwalająca na uzyskanie w okresie letnim przyjaznych warunków pracy dla pracowników (tzn. powietrza o optymalnej temperaturze i wilgotności) przy jednocześnie bardzo niskim nakładzie energetycznym. Mowa tu o urządzeniu, którego zasada działania nie opiera się na tradycyjnych, energochłonnych sprężarkach freonowych, lecz na odparowaniu wody. Napotkało się ono z dużym zainteresowaniem firm działających w naszym regionie, gdyż doskonale wpływa na komfort pracy ludzi, co powoduje oczywisty wzrost ich efektywności.Technologię tę wprowadziliśmy m.in: w szwalniach, przy produkcji urządzeń pakujących, w lakierniach (gdzie znacznie obniżył się poziom zapylenia), w kuchniach, w branży papierniczej, w hotelach, dyskotekach.

W pozostaych przypadkach polecamy klimatyzatory fimy CHIGO. Z producentem tym współpracujemy już od ponad 18 lat, gdyż marka ta jest gwarantem dobrej jakości i wydajności.

Nasi partnerzy:

hitexachigo

 

 

 

Aktualności

KLIMAT Orłem Innowacyjności
KLIMATYZACJA EWAPORACYJNA
SPORT WYPOCZYNEK